netka

Gorączka czwartkowej nocy

To już pewne! Impreza studencka dostała oficjalne przyzwolenie ze strony władz ANS i  odbędzie się 28 kwietnia (czwartek) ok. 20:00 w elbląskim klubie YOLO. Jak zapewnia Rada Studentów – uczelnia gwarantuje przekąski, napoje i może trochę alkoholu na dobry start.

Po wielu trudach światło dzienne ujrzały wreszcie konkrety związane z organizacją wydarzenia roku, a wszyscy wiemy, że łatwo nie było. Wypełnianie ankiet dziwnej treści, kłótnie o termin (bo część studentów ma w tym czasie praktyki) i mój faworyt, czyli żadnych szczegółów, jedynie tłumaczenie pod tytułem: „Jak ktoś nie chce przyjść to i tak nie przyjdzie”. Nie zapominajmy też o proszeniu list chętnych na nocleg w  akademiku i późniejszej niespodziewanej informacji, że jednak nikt tam nocować nie może. Działo się wiele, ale mamy światełko w tunelu.

Wstęp na imprezę gwarantuje okazanie ochroniarzom ważnej legitymacji, co kłóci się z obowiązkiem wysyłania przez starostów kierunków spisów nazwisk osób deklarujących udział. I to na miesiąc przed. Przewodnicząca Rady Studentów ANS, Julia Socha, zapewnia o obecności fotografa i deklaruje, że o muzykę zadba DJ NPK. Ponadto do dyspozycji będą tory bowlingowe, reszta atrakcji jest jeszcze w fazie konsultacji.

Dzień tygodnia może zadziwiać, lecz Rada Studentów stanęła na głowie, byśmy byli zadowoleni. Dzień później, 29 kwietnia (piątek), uczelnia gwarantuje tzw. dzień rektorski, a przynajmniej taką informację dostali nasi dzielni reprezentanci od Prorektora ds. Kształcenia.

Wygląda na to, że mimo organizacyjnych zawirowań impreza faktycznie zaczyna przypominać imprezę.

To z kim się widzimy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *